+ راهنما

نام کاربری:* Check
کلمه عبور:*
نام:*
نام خانوادگی:*
جنسیت:* مرد زن
ایمیل:
کد ملی:
تلفن همراه:* به صورت یک عدد 11 رقمی
تلفن ثابت: به صورت یک عدد 11 رقمی
تاریخ تولد:
شغل:
تحصیلات:
رشته:
کد پستی:
استان:*
شهر:*
نشانی:*
کد 5 رقمی
کد 5 رقمی:*
توضیحات مربوط به ثبت نام حتما پیش از ثبت نام مطالعه نمایید

کاربر گرامی ضمن تشکر از شما به جهت بازدید از وب سایت مجتمع دارکوب امروز، حال که تصمیم گرفته اید با عضویت در سایت به جمع کاربران ما بپیوندید، توجه شما را به نکات زیر جلب مینماییم:

 1. خرید محصولات شرکت تنها پس از عضویت، برای شما امکان پذیر می‌باشد.
 2. قسمت هایی که با ستاره قرمز رنگ مشخص شده‌اند، الزامی می‌باشند.
 3. از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور به زبان فارسی، خودداری نمایید!
 4. از آنجایی که از تلفن همراه شما برای ارسال اطلاعات به روز توسط سامانه پیام کوتاه استفاده خواهد شد، لذا ارایه تلفن همراه معتبر و فعال و در دسترش شما، الزامی است. کدی جهت تایید شماره، برایتان ارسال خواهد شد!
 5. چنانچه پس از چند دقیقه کد عضویت را دریافت نکردید، ممکن است دلیل آن قطعی موقت سامانه پیام کوتاه شرکت و یا مسدود بودن شماره همراه شما برای دریافت پیامک های تبلیغاتی باشد، درصورتیکه پس از اقدام مجدد نیز پیامکی دریافت ننمودید، لطفا از طریق یک شماره همراه دیگر اقدام نمایید!
 6. لطفا درصورتیکه قبلا عضو شده‌اید، از عضویت مجدد خودداری نمایید و اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید از لینک بازیابی رمز عبور، رمز جدید خود را به دست آورید.

نکات مهم برای ارسال تصویر
 1. حجم فایل ارسالی نباید بیش از 500 کیلوبایت باشد!
 2. بهتر است تصویر شما بصورت عمودی (Portrait) باشد نه افقی (Landscape)
 3. پس از کلیک بر روی شمایل تصویر انسان و در کادر کوچکی که باز می‌شود، با کلیک برروی دکمه Browse یا Choose تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس دکمه Uplod را کلیک کنید!
 4. دقت کنید که پس از ارسال تصویر، همچنان لازم است که دکمه ثبت کاربر جدید در انتهای فرم را کلیک کنید.

مهم: کاربران گرامی جهت ثبت نام سریعتر و راحتتر می‌توانید با ارسال پیامکی به صورت
ستاره 4 ستاره نام ستاره فامیل ستاره شهر ستاره استان ستاره آدرس
به شماره 30002391 اقدام کنید.

مثال: *4*زهرا*فیاضی*خرم آباد*لرستان*خ آزادی پلاک26

 1. دقت شود که جمعا 6 ستاره در متن وجود داشته باشد و از گذاشتن ستاره اضافه در انتها یا بین آن خودداری کنید.
 2. با ارسال این پیامک ثبت نام شما انجام می‌شود و نیازی به پرکردن و ارسال فرم این صفحه نمی‌باشد. سپس می‌توانید با استفاده از شماره همراه و رمز 123456 در سایت لوگین کنید! لطفا در اولین فرصت نسبت به تغیر کلمه عبور خود اقدام کنید.
 3. لطفا درصورتیکه از شماره های همراه اول استفاده می‌کنید، دقت کنید که شماره شما قادر به دریافت پیامک تبلیغاتی باشد. درغیر اینصورت هیچ پیامکی از شماره‌هایی که با 3000 یا 1000 شروع می‌شوند به شما نخواهد رسید. برای رفع محدودیت، عدد 2 را (بصورت لاتین) به شماره 8990 ارسال نمایید.
 4. نام کاربری و کلمه عبور برای شما انتخاب و از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد. درصورتیکه پس از گذشت دست کم 15 دقیقه پیامکی دریافت نکردید، احتمالا شماره شما مسدود بوده و قادر به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی نمی‌باشید، در اینصورت برای رفع محدودیت، عدد 2 را (بصورت لاتین) به شماره 8990 ارسال نمایید.
 5. لطفا از ارسال مجدد پیامک خودداری کنید. تنها با یک بار ارسال ثبت نام شما حتما ثبت خواهد شد ولی ممکن است پیامک تایید بنا به دلایلی به دست شما نرسد.
 6. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پیامک‌های تبلیغاتی و محدودیت دریافت آنها، مشترکان همراه اول می‌توانند با شماره 9990 (بصورت رایگان) تماس بگیرند. سایت همراه اول